Konica Minolta va ofera sansa de a va alatura unei echipe de profesionisti din intreaga lume, care dezvolta continuu tehnologii si produse avansate destinate capturii, prelucrarii si reproducerii imaginilor, esentiale in domeniul comunicarii digitale.

Descrierea postului:
• Promovarea serviciilor Konica Minolta pentru dezvoltarea de relaţii pe termen lung cu partenerii companiei;
• Intreţinerea parcului de echipamente, consultanţă şi suport tehnic;
• Implicarea activă în toate activităţile departamentului de service.

Cerinte:
• Experienţă practică în domeniul tehnic;
• Cunoştinţe de operare PC şi reţele de calculatoare;
• Abilităţi de comunicare;
• Spirit de echipă;
• Atitudine constructivă;
• Carnet de conducere categoria B;
• Domiciliu în Baia Mare.

Oferta (bonusuri, beneficii):
• Pachet de venituri atractiv (salariu+comision);
• Autoturism de serviciu;
• Bonusuri şi premii în funcţie de rezultatele obţinute;
• Training-uri periodice.

Nota: Se vor lua in considerare doar aplicatiile care indeplinesc integral cerintele de mai sus.
Candidatii sunt rugati sa specifice codul pozitiei pentru care aplica. Numai candidatii selectionati vor fi contactati.

Verifica pe BestJobs