Fișa jobului

Descriere

Candidatul ideal

Experienta de minim 3 ani in activitatea de coordonare depozit ;
Cunostinte de legislatie gestiune stocuri
Cunostinte de operare PC (MS Office)
Capacitate de a lucra cu oamenii
Rezistenta mare la stress
Punctualitate

Descrierea jobului

Coordonarea intregii activitati operationale din depozit in conformitate cu normele si procedurile companiei .
Asigurarea si gestionarea retelei de livrare in functie de volumele setate
Incadrarea costurilor in bugetul stabilit
Propune masuri de eficientizare a activitatii
Participa la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din depozit
Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic
Securizeaza marfa in vederea livrarii .

Noi Oferim

Contract pe perioada nedeterminata
Transport asigurat
Pachet salarial avantajos
Echipa tanara
Nivel de vechime

Nu se aplică

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Tehnologia informației și servicii informatice

Verifica pe LinkedIn