CERINTE:

- studii superioare;

- cunostinte operare PC (Word, Excel, Internet etc.);

- aptitudini de comunicare, planificare si negociere;

- organizat, atent, onest, capabil sa lucreze sub presiune cu termene  fixe si stranse;

- seriozitate, dinamism, meticulozitate si adaptabilitate;

- cunostinte de baza de logistica

- disponibilitate  pentru program prelungit;

 Responsabilitati si sarcini:

- coordoneaza activitatea Depozitului Brasov din punct de vedere administrativ si functional;

- coordoneaza si controleaza permanent activitatea de depozitare, stocare, aranjare a marfurilor din depozit, curatenie;

 - Solicita si repartizeaza  cursele pentru mijloacele auto in vederea efectuarii distributiei marfurilor;

- urmareste desfasurarea in cele mai bune conditii a activitatii administrativ-gospodaresti (curatenie, disciplina etc.)

- coordoneaza si controleaza expeditiile de marfa si investigheaza care sunt cauzele lipsei produselor din stocuri;

- coordoneaza activitatea depozitului societatii participand la procesele de inventariere lunare si/sau anuale;

- planifica si coordoneaza necesarul de materiale/ produse;

- ofera consultanta si suport celorlalte departamente ale societatii cu privire la aspecte de logistica, management al stocurilor, transport produse achizitii, etc;

- este  responsabil cu privire la comunicarea eficienta intre diferitele compartimente: comercial, vanzari,  transporturi;

- dezvolta si coordoneaza baza de date cu privire la managementul stocurilor in vederea furnizarii la timp a informatiilor corecte despre nivelurile de marfa ( materiale, produse finite) aflata in societate;

- coordoneaza baza de date cu privire la toate activitatile de livrari marfa pentru a se putea urmari in orice moment situatia livrarilor de marfa efectuate sau in curs de efectuare;

Salariu motivant + Bonus in functie de performanta
Decontare transport

Contract de munca pe perioada nedeterminata
Sporuri conform legii

Prin transmiterea datelor dvs. personale prin corespondenta electronica adresata oricaror adrese de email sau prin aplicarea in cadrul unei platforme online de locuri de munca, va exprimati acordul expres si neechivoc ca aceste date sa fie prelucrate in cadrul societatii Prodlacta. Prelucrarea datelor se va face in scopul angajarii dvs. in societatea Prodlacta .

Societatea a implementat masuri adecvate care sa se asigure un nivel considerabil de securitate a prelucrarii datelor dvs. Personale. Potrivit legislatiei in vigoare, aveti dreptul de a ne solicita accesul la datele dvs. personale, rectificarea sau stergerea acestora (in masura in care acest lucru nu contravine legii), restrictionarea prelucrarii sau portabilitatea acestora. De asemenea, aveti dreptul de a va opune prelucrarii si de a depune o plangere in fata autoritatii in domeniu. In categoria datelor personale intra: nume, prenume, CNP, vârstă, sex, etnie, rasă, orientare politică, religioasă, starea de sănătate, adresa de domiciliu, reședința, adresa de e-mail, cont bancar, ocupația, venitul, fotografie, adresa IP, orice alt tip de date care se pot corela pentru a duce la identificarea unei personale.

Verifica pe BestJobs