Cerinte:

• Diploma de specialitate in domeniul tehnic;
• Cunoasterea de limbi străine constitue avantaj: limba franceza,lb. engleza, lb. germana, lb. maghiara ;
• Operare PC: Word, Excel, PowerPoint, programe de baze de date;
• Abilitati de a lucra in echipa;
• Corectitudine;
• Obiectivitate;
• Eficienta profesionala;
• Rezistenta la stres;
• Capacitatea de previziune si de evaluare obiectivă;
• Putere de decizie si asumarea responsabilitătii;
• Gândire si capacitate de analiză si sinteză;
• Viteza de reactie si capacitatea de a lua decizii;
• Comportament adecvat (limbaj, vestimentatie, reguli de politete).

Responsabilitati:

- Planificarea lucrarilor de reparatii,intocmirea necesarului de materiale si echipamente pentru executarea acestora, urmarirea aprovizionarii si utilizarea corespunzatoare a stocurilor.
- Incadrarea in bugetele alocate departamentului, identificarea metodelor de eficientizare a activitatilor de intretinere si reparatii,respectarea termenelor de executie.
- Identificarea si eliminarea/valorificarea deseurilor industriale ,intocmirea documentelor specifice legislatiei de mediu
-Intocmirea si urmarirea dosarelor de dauna
-Programarea si planificarea reparatiilor in unitatile service interne si externe
-Solutionarea problemelor tehnice aparute la autovehiculele din parcul auto aflate pe traseu
-Contactarea si mentinerea legaturii cu unitatile reparatoare externe
-Planifica activitatile de intretinerea si verificare periodica a masinilor din parcul auto

Beneficii:
-Salariu motivant, masina de serviciu

Verifica pe BestJobs