Daca esti o persoana careia ii place sa relationeze cu clientii, te asteptam in echipa noastra.

Care vor fi responsabilitatile tale:

- vei raspunde solicitarilor clientilor alocati intr-o maniera profesionala si politicoasa;
- Vei realiza rapoarte periodice si analize cu privire la performanta si evolutia clientilor;
- Vei sustine agentii Field Sales / Major Accounts in relatia cu clientii prin furnizarea de sprijin, informare si rezolvarea solicitarilor;
- vei mentine si imbunatati imaginea serviciilor si produselor companiei in fata clientilor.

Ce ne dorim de la tine:

- Abilitati de comunicare atat in limba romana cat si in engleza (scris si vorbit);
- Bune abilitati de comunicare;
- Cunostinte bune de Excel (utilizare vlookup, pivoti);
- Experienta in aria de relationare cu clientii reprezinta un avantaj.

Ce iti oferim:

Un mediu de lucru placut, recunoscut ca un loc in care vii de drag la munca datorita unor colegi minunati, abonament Bookster pentru dezvoltarea ta, masaj la birou pentru sanatatea ta.

Program de lucru L-V 08:30-17:00; sediul nostru din Magurele, str. Atomistrilor - transport asigurat de la Unirii.

Verifica pe BestJobs