Vrei sa lucrezi intr-un Smart Orange Store?

Suntem tineri,veseli,ambitiosi,responsabili si orientati spre rezultate.

Muncim,invatam permanent si facem performanta cu zambetul pe buze!

Vino alaturi de noi!

Esti candidatul ideal daca:
- ai abilitati excelente de comunicare si putere de convingere
- ai spirit de echipa si te auto-motivezi
- esti responsabil si perseverent in atingerea obiectivelor propuse
- experienta intr-o companie de telecomunicatii este un plus

Descrierea jobului:
- Promovezi si vinzi servicii Orange in locatiile Orange Store
- dezvolti si fidelizezi portofoliul de clienti

- contribui la cresterea volumului de vanzari impreuna cu echipa din care faci parte
- te implici pentru indeplinirea obiectivelor calitative si cantitative

Pachetul tau de beneficii:
- salariu fix
- bonusuri de performanta tangibile si motivante
- contract de munca 8h/zi pe perioada nedeterminata
- pachet complex de training-uri de specialitate si formare continua
- mediu de lucru placut,competitiv si stabil
- apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate

Verifica pe BestJobs