Fișa jobului

Adecco, lider national si mondial din domeniul resurselor umane, cauta pentru clientul sau, o companie aflata in plina dezvoltare in Romania, un Sales Account Manager.

Candidatul Ideal:

Experienta in vanzarea si promovarea usilor de exterior si interior (metal si lemn);
Disponibilitate de a calatori; permis de conducere obligatoriu.
Cunostinte despre piata;
Abilități excelente de comunicare și negociere;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Identificarea si analiza pietei potentiale si a pietei tinta;
Participarea la stabilirea planului anual de vanzari si la indeplinirea acestuia;
Desfasurarea activitatii de vanzare (discutie preliminara, prezentare oferta/proiect, incheiere contract);
Asigurarea innoirii portofoliului de clienti;

Beneficii:

Masina, telefon si laptop de serviciu;
Salariu motivant;
Bonusuri in functie de realizari.

Noi si voi, suntem Adecco.

Daca nu ai gasit un rol potrivit experientei tale, dar vrei sa fii la curent cu job-urile din piata, inregistreaza-ti CV-ul în baza de date Adecco, aici: http://adec.co/uHfNQx

Adecco se angajeaza sa va protejeze si sa va respecte dreptul la intimitate si la protectia datelor dvs. cu caracter personal. Detalii despre prelucrarea datelor dvs. de catre Adecco puteti gasi pe www.adecco.ro.

Nivel de vechime

Nivel mediu de experiență

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Servicii pentru clienți

Sectoare de activitate

Construcții

Verifica pe LinkedIn