Fișa jobului

Responsabil planificare productie

Candidatul Ideal

Adecco RU este in cautarea unei persoane cu experienta pe o pozitie de responsabil planificare productie cu o companie din Baia Mare, specializata in productia de produse plastice:
  • Studii liceale sau universitare finalizate;
  • Experienta de minim 6 luni pe o pozitie similara;
  • Cunostinte de limba engleza la un nivel mediu (echivalent B2);
  • Constituie un avantaj cunoasterea procesului de injectare de mase plastice;
Descrierea Jobului
  • Intocmeste situatia productiei pe baza ordinului de productie, codului produsului, a cantitatii cerute pe ordin si a cantitatii facuta de operator pentru fiecare zi si la fiecare masina;
  • Introducerea in sistem a ordinelor venite de la client pentru fiecare zi;
  • Intocmeste misiunea pentru incarcarea camioanelor;
  • Respecta normele de aplicare ale ISO 9001/2015
Nivel de vechime

Nivel mediu de experiență

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Producție

Sectoare de activitate

Producție electrice/electronice

Verifica pe LinkedIn