Responsabilitati:

-Atinge si depaseste obiectivele de vânzări;- Promovează şi vinde serviciile şi produsele Orange;- Face setările necesare pe telefoane, laptop-uri sau orice alte dispozitive mobile, în scopul de a maximiza utilizarea de date sau de servicii de voce;- Stabileşte şi îmbunătăţeşte relaţiile cu clienţii;- Identifică nevoile clienţilor şi propune cele mai bune soluţii; - Atitudine proactivă pentru a căuta clienţi şi de a folosi toate instrumentele necesare pentru a obţine rezultate;- Oferă suport pentru ceilalţi membri ai echipei

Competente necesare:
-experienta in vanzari
--absolvent de liceu sau student;-Fluenţă în limba engleză;-O bună cunoaştere a tehnicilor de comunicare moderne: comunicatii mobile, transmisii de date;- Bună cunoaştere de telefoane mobile diferite şi performanţele lor;- Interes pentru tehnologia mobilă nouă, gradul de conştientizare a acestei pieţe specifice;- Bune abilităţi de PC-uri şi abilităţi utilizator de Internet

Competenţe comportamentale:
-Foarte bune abilitati de comunicare cu clientii
-Fire optimista
-Abilitati de convingere
-Persoana deschisa , care comunica usor cu clientii
-Responsabil - Orientat către client- Orientat spre rezultate- Munca în echipă- Iniţiativă şi proactivitate
- Persuasiv- Autodidact

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

București

Salariu brut pe luna

300 - 350 €

Verifica pe BestJobs