Candidatul ideal:
Căutăm o persoană comunicativă, amabilă, calmă, orientată către client și oaspeți, dornică de o carieră intr-o firmă internațională.

Responsabilități:
-Realizarea interfeței între clienți/potențialii clienți și furnizori pentru continuitatea, dezvoltarea și/sau inițierea unor relații comerciale.
-Menținerea corespondenței cu furnizorii străini.

-Propunerea măsurilor de îmbunătățire continuă a relației cu clienții și implicit îmbunătățirea serviciilor.
-Preluarea și înregistrarea rezervărilor;
-Soluționarea eficientă a tuturor solicitărilor înregistrate;
-Medierea conflictelor și rezolvarea reclamațiilor clienților;
-Susținerea vânzărilor;
-Îndeplinirea obiectivelor de vânzări;
-Identificarea permanentă de noi clienți.

Cerințe:
-Cunoștințe solide de limba olandeză sau vorbitor nativ - condiție obligatorie.

-Cunostinte solide de limba engleză.
-Experiența în domeniu constituie avantaj.
-Abilități foarte bune de comunicare.
-Persoană responsabilă și proactivă, asimilare rapidă a cunoștințelor noi.
-Persoană sociabilă, capabilă de a lucra în echipă.

Ofertă (bonusuri/beneficii):

- Lucru într-o echipă tânără și dinamică;

- Salariu motivant la nivel european;

- Mediu de lucru modern;

- Pachet de vacanță 26 zile pe an lucrat;

- Oportunități de carieră și provocări;

- Masaj relaxant la birou;

- Abonament la o sală de sport sau piscină;

- Traininguri şi team buildinguri anuale;

- Reducere de 25% pe an la rezervarea unei case de către angajat sau un membru de familie.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, neerlandeză

Adresa/adresele jobului

Strada Predeal, Târgu Mureș

Verifica pe BestJobs