Gral Medical a reusit sa implementeze servicii noi si eficiente pentru a veni in intampinarea pacientilor cu o alternativa la sistemul de sanatate existent. Astfel, in scurt timp, Gral Medical a devenit cea mai dinamica companie de servicii medicale din Romania. Perseverenta, performanta, serviciile personalizate, inovatia si rezultatele obtinute stau la baza diferentierii sale pe piata serviciilor medicale private din Romania.

Grupul Gral Medical a reusit sa construiasca o retea de 54 centre medicale in 8 judete din tara, dintre care 14 laboratoare28 centre regionale de recoltare, 14 clinici (din care 3 centre de imagistica medicala) si spitale oncologiceSpitalul OncoFort din capitala cu 3 sectii (radioterapie, chimioterapie si dializa), Spitalul OncoFort PloiestiSpitalul OncoFort Craiova si Spitalul OncoFort Pitesti, unde lucreaza peste 1200 de medici si asistente.

Cerinte :

  • Ai studii medii si cunosti limba engleza nivel conversational
  • Esti o persoana comunicativa , energica si zambitoare
  • Iti poti organiza activitarea si iti place sa lucrezi cu oamenii
  • Ai cunostinte MS Office
  • Esti orientat(a) catre rezolarea situatiilor limita si atent(a) la detalii
  • Faci fata situatiilor stresante
  • Ai experienta anterioara (constituie un avantaj)

Responsabilitati:

  • Intampinarea clientilor si vizitatorilor cu o atitudine calda
  • Programarea clientilor la diverse investigatii
  • Inregistrarea corecta a datelor in softul de receptie
  • Oferirea informatiilor despre serviciile companiei cu amabilitate
  • Incasarea contravalorii serviciilor si emiterea bonului fiscal
  • Preluarea apelurilor telefonice si directionarea acestora
  • Contactarea telefonica a pacientilor

Ce iti oferim:

  • Pachet salarial atractiv, bonusuri de performanta
  • Training la angajare
  • Training si cursuri de perfectionare
  • Colectiv tanar si dinamic
  • Posibilitatea de avansare in cadrul companiei

Aplica daca :

  • Iti doresti un post full time
  • Iti doresti un mediu de lucru stimulativ unde te poti dezvolta profesional
  • Vrei sa faci parte dintr-un colectiv dinamic de unde poti invata lucruri noi
Verifica pe BestJobs