Fișa jobului

Responsabilitati Principale

Planificarea si achizitionarea de materii prime si materiale, in cantitatea corecta in conformitate cu specificatia tehnica si cu standardele companiei, la timpul cerut;

Plasarea si urmarirea comenzilor de aprovizionare;

Monitorizarea si gestionarea nivelului stocului si mentinerea lui in limitele stabilite pentru articolele din aria de responsabilitate;

Asigurarea si intretinerea unor bune relatii comerciale cu furnizorii de materii prime si materiale/ group procurement.

Cerinte

Studii superioare in domeniul economic;

Experienta minim 1 an pe o pozitie similara;

Lb. Engleza- nivel mediu sau avansat, scris si vorbit;

Ms Office - nivel avansat;

Permis conducere cat. B;

Persoana analitica, organizatata, responsabila;

Abilitati bune de comunicare si negociere.

Oferta

Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata;

Salariu competitiv;

Pregatire sustinuta si suport in atingerea obiectivelor.
Nivel de vechime

Începător

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Achiziții

Sectoare de activitate

Marketing și publicitate

Verifica pe LinkedIn