ECHIPA HELINICK

Numele HELINICK se bazeaza atat pe realizarile profesionale ale angaja]ilor, cat si pe conduita acestora. Incurajam comunicarea, concurenta loiala si inovatia. Sustinem moral si financiar pregatirea angajatilor pentru a deveni cei mai buni in domeniu. Bazandu-ne pe o experienta acumulata de-a lungul a 28 de ani, am reusit sa controlam procesele legate de implementarea solutiilor si sa realizam o infrastructura organizationala bine structurata, bazata pe responsabilitati si competente, adaptata conditiilor specifice pietei din Romania.

 RESPONSABILITATI:

  • Intocmeste proiectele tehnice ale sistemelor de securitate in conformitate cu cerintele impuse de beneficiar, departamentul vanzari si departamentul tehnic, pentru fiecare lucrare repartizata;
  • Realizeaza proiecte tehnice pentru toate fazele: SF, CS, PT, DE, AsB;
  • Efectueaza vizite in obiectiv, in vederea intocmirii documentatiilor tehnice pentru sisteme curenti slabi;
  • Emite dispozitii de santier pentru fiecare modificare aparuta in proiecte din momentul inceperii lucrarilor si pana la punerea in functiune a sistemelor tehnice;

CERINTE:

  • Studii superioare finalizate in domeniul ingineriei;
  • Minim 2 ani experienta in proiectarea specifica domeniului curentilor slabi (sisteme: detectie si avertizare la incendiu, control acces, detectie si avertizare la efractie, supraveghere video, detectie perimetrala, voce-date, BMS);
  • Bune cunostinte AutoCAD, Microsoft Office (Excel, Word);
  • Limba engleza (scris, vorbit) nivel mediu;
  • Constitiuie un avantaj certificarea ca proiectant ARTS (sau similar);
  • Bune abilitati de lucru in echipa;
  • Rezistenta la stress si orientare catre rezultate;
  • Spirit de observație si maxima atenție la detalii;

OFERTA (bonusuri, beneficii):

  • Salariu corelat cu nivelul pietei;
  • Oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu profesional;
  • Tichete de masa;
  • Decontare transport.
Verifica pe BestJobs