Fișa jobului

M&Co Hr Services recruteaza pentru o companie care proiectează și produce instalații de încălzire prin inducție : Proiectant mecanic.

Descrierea Postului
  • Face parte din echipa de proiectanti mecanici;
  • Elaboreaza proiecte pentru instalatii si subansamble ale unor echipamente complexe;
  • Urmareste realizarea echipamentelor proiectate in atelierele de productie ale firmei.

Cerinte
  • Studii Superioare cu specializare in domeniul mecanic;
  • Experienta in utilizarea programelor de proiectare Autocad/Inventor;
  • Limbi straine: Engleza ,germana-constituie avantaj;
  • Capacitatea de a asimila informatii specifice domeniului de activitate ale firmei;
  • Gandire analitica pentru detalii si capacitate de sinteza pentru solutii de ansamblu;
  • Simt de raspundere;
  • Capacitatea de a lucra in echipa.

Beneficii
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala, tichete de masa, bonusuri periodice de performanta, alte facilitati.
Nivel de vechime

Începător

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Management

Sectoare de activitate

Tehnologia informației și servicii informatice

Verifica pe LinkedIn