Integreaza o echipa care lucreaza pe proiecte inovante cu impact mondial !

> ML si AI pentru procesarea automatizata a emailurilor, actiuni in baze de date
> platforma destinata booking circuit turistic cu calcul impact CO2, ML si AI
> platforma Electronic Software Distribution
> platforma gestionare proiecte ecologice

EmailTree AI este prezenta in diverse incubatoare si acceleratoare

1. NVIDIA Inception Program : incubator dedicat firmelor care produc solutii exceptionale pe AI, ML.

" / BWM MEDIASOFT is a great fit for NVIDIA’s Inception Program. Thank you for advancing the field of Artificial Intelligence (AI) in a meaningful way!
« Your work in AI is revolutionizing industries everywhere – we want to share your story... »"

2. "Orange startup", participam la diverse evenimente si programe Orange

3. Accelerator Microsoft, integrare in Azure, Dynamics, Office 365

4. EmailTree face parte din incubatorul bancii BNP Parisbas

Candidatii ideali

Cautam programatori creativi, ambitiosi si pasionati, dornici sa contribuie la dezvoltarea de platforme cu impact worldwide !
- Absolventi facultate
- Cunostinte solide in : PHP (Laravel), MySQL, HTML, CSS, Java Script,
- Constituie un plus : Python
- Limbi straine: engleza

Descrierea jobului

Dezvoltarea de servicii inovante care sa amelioreze viata de zi cu zi a utilizatorilor internet :

- aplicare solutii de machine learning si inteligenta artificiala pe platformele care le dezvoltam in cadrul grupului de firme
- procese comanda, plati online
- interconectare cu diverse platforme partenere
- implementare platformelor
- responsive design, ergonomie, securitate in exploatare, etc.
- salariu de la 1500 EUR, in functie de experienta

Descrierea companiei

Grupul de firme BWM Mediasoft este unul din leaderii europeni in domeniul ESD - electronic software distribution.
Dezvoltator de solutii inovante in domeniul CRM (Customer Relationship Management ), green technologies, etc.
Grupul este prezent in Romania si Luxemburg.

Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Timișoara ; Sibiu

Verifica pe BestJobs