Fișa jobului

Daca esti o persoana comunicativa, energica, cu spirit de echipa, responsabila, adaptabila si proactiva te asteptam sa te alaturi echipei IT din cadrul companiei noastre.

Pentru Aceasta Ai Nevoie De
  • Studii superioare de specialitate ;
  • Cunostinte de lucru cu baze de date MS SQL,SQL ;
  • Cunostinte MS Office (ACCESS, EXCEL, WORD);.
Descrierea jobului
  • Raspunde de administrarea sistemului;
  • Participa la implementarea de aplicatii / module noi;
  • Realizeaza / intretine aplicatii solicitate de departamente;
  • Studiaza cerintele privitoare la programele solicitate de catre compartimentele societatii;
  • Actualizeaza aplicatiile informatice la cererea compartimentelor societatii;
  • Raspunde pentru instruirea corespunzatoare a utilizatorilor de aplicatii.
Oferim
  • Mediu de lucru tanar si dinamic;
  • Pachet salarial motivant.
Nivel de vechime

Asociat

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Tehnologia informației

Sectoare de activitate

Tehnologia informației și servicii informatice

Verifica pe LinkedIn