Candidatul ideal:

  • Cautam un programator PHP, motivat si orientat catre dezvoltare, care sa se alature echipei noastre de specialisti. Daca esti in cautare de provocari si pasionat de tehnologie si vrei sa fi o parte activa a unor proiecte inovative, atunci esti persoana pe care o cautam;
  • Experienta profesionala anterioara de minim 3-5 ani in PHP+OOP;
  • Bune cunostinte de Laravel 5 (sau Symfony 4), MySQL, GIT;
  • Abilitatea de creatie de software si rezolvarea de probleme dificile folosind metode simple;
  • Persoana pro-activa, abilitati de comunicare foarte bune;
  • Persoana flexibila, capabila sa se adapteze unui context international multicultural dinamic;
  • Vorbitor de engleza fluent;
  • Cunostinte care nu sunt obligatorii, dar sunt considerate un plus major:

- Cunostinte REST API,

- PSR,

- Clean Code,

- JavaScript (EcmaScript 6),

- SOLID/DRY/TDD,

- Docker

Responsabilitati:

  • Sprijinirea si implementarea proiectelor, colaboreaza strans cu echipa de proiect din organizatiile locale si centrale
  • Lucreaza activ pentru mentinerea integritatii si eficientei solutiilor
    Monitorizeaza solutiile locale si face propuneri bazate pe nevoile businessul-ui local

Descrierea companiei

Compania E-COLETLOGISTIC este specializata in furnizarea de solutii logistice de software pentru sectorul e-commerce. Ne bazam pe o experienta de peste 10 ani pe piata poloneza, devenind lider de piata cu un portofoliu de pestede clienti. Bazandu-ne pe experienta noastra si pe facilitatile pe care le avem la indemana, sprijinim segmentul de piata cu cea mai rapida crestere si acces la o larga gama de operatori logistici.

Verifica pe BestJobs