Pentru clientul nostru, companie recunoscuta in domeniul executiei lucrarilor de amenajare, proiectare si al furnizarii de mobilier, recrutam Procurment specialist/ Specialist achizitii.

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate, de preferat in domeniul economic;
  • Minim 3 ani experienta intr-o pozitie similara;
  • Cunostinte bune PC (MS Office, email);
  • Cunostinte avansate de limba engleza;
  • Experienta lucru sisteme de operare.

Responsabilitati:

  • Coordonarea proceselor de achizitie pentru materii prime si tot portofoliul de produse al companiei;
  • Coordonarea echipei de achizitii in procesul de achizitie  si in relatia cu furnizorii;
  • Responsabilitate pentru achizitia materiior prime strategice si a operatiunilor logistice conexe acestora;
  • Gestionarea evolutiei stocurilor la nivel national in raport cu obiectivele departamentului;
  • Initierea, participarea la negocierile cu furnizorii actuali si potentiali, si implicarea in cresterea eficientei achizitiilor companiei;
  • Pregatirea si urmarirea semnarii contractelor de achizitii.

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant;
  • Mediu de lucru placut;
  • Tichete de masa;
Verifica pe BestJobs