Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Dla naszego klienta, niemieckiej rodziny z Berlina, poszukujemy osoby gotowej do podjęcia pracy w roli Pielęgniarki - Fizjoterapeuty.

Opis stanowiska:

  • pielęgnacja i opieka nad pacjentką w domowym otoczeniu,
  • przygotowywanie posiłków i karmienie podopiecznej,
  • podnoszenie i pomoc podopiecznej w poruszaniu się,
  • wsparcie w higienie osobistej oraz codziennych czynnościach,
  • pomoc w utrzymaniu gospodarstwa domowego (pranie, prasowanie, sprzątanie),
  • aktywizowanie podopiecznej poprzez czytanie jej na głos czy wyjście z nią na spacer.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe poparte odpowiednim doświadczeniem,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2,
  • przyjazna, pomocna i życzliwa osobowość,
  • chęć dalszego kształcenia i rozwijania się.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę o pracę (stawka zależna od kwalifikacji i doświadczenia),
  • ciekawą pracę 40 godzin w tygodniu w systemie zmianowym tylko 100km od granicy!,
  • pomoc w znalezieniu pokoju w okolicy.
Limbi vorbite

germană, poloneză

Adresa/adresele jobului

Berlin

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

2000 - 2600 €

Verifica pe BestJobs