Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Munkavégzés helye: Szent Kristóf Szakrendelő, 1117 Budapest

Feladat:

  • Gazdasági társaságok számvitelével, könyvelésével kapcsolatos főkönyvelői feladatok
    teljes körű ellátása,
  • Speciális számviteli, könyvelési feladatok ellátása és az ehhez kapcsolódó analitikák
    vezetése,
  • Aktív részvétel adatszolgáltatások összeállításában, és a főkönyvelői felelősségi körbe
    tartozó adatszolgáltatások elkészítésében,
  • Aktív részvétel a havi/negyedéves/éves zárási feladatokban,
  • Közreműködés az adóhatósági, felügyeleti és könyvvizsgálói auditokban,
  • Közreműködés a Gazdasági társaságok számvitelre vonatkozó jogszabályok szerint
    összeállított és közétett éves beszámoló mérlegének és eredmény kimutatásának
    elkészítésében.
  • Pénzügyi és számviteli területtel kapcsolatos szabályzatok elkészítése és naprakész
    karbantartása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, és mérlegképes könyvelői képesítés és regisztráció
  • A magyar számviteli, adózási jogszabályok naprakész ismerete
  • pénzügyi számviteli gyakorlat
  • 3-5 év vezetői tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)
  • büntetlen előélet
  • magyar állampolgárság
  • Csapatmunka és együttműködés
  • Alaposság
  • Precizitás
  • Problémamegoldó készség
  • Terhelhetőség

Előny:

  • CT - EcoStat rendszer ismerete
    Benyújtandó dokumentumok:
  • a szakmai gyakorlatot igazoló részletes szakmai életrajz
  • az intézmény vezetésére, fejlesztésére vonatkozó szakmai program,
  • a végzettséget igazoló okiratok másolata

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatások
  • stabil céges háttér
  • családbarát munkahely
  • azonnal betölthető állásszakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • kiváló munkakörnyezet

Bérezés:

  • megegyezés szerint
Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

maghiară

Adresa/adresele jobului

Budapesta

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Verifica pe BestJobs