Candidatul ideal:

Echipa noastra cauta un coleg cu spirit de initiativa, comunicativ si orientat catre clienti. Daca esti o persoana energica, motivata si cu bune abilitati de relationare, te asteptam alaturi de noi!

Ce te recomanda:

• Studii superioare de lunga durata: economice sau juridice / tehnice si curs de specializare in domeniul bancar sau alte domenii ce implica relationare cu clientii;

• Studii superioare de scurta durata: economice;

• Studii medii : economice;

• Limba engleza la nivel mediu.

Descrierea jobului

Rolul tau va fi acela de a promova si de a vinde produsele si serviciile non-credit ale bancii si subsidiarelor, pentru clientii bancii.

Ce vei face:

• Vei efectua tranzactii cash/ non-cash pentru clientii bancii;

• Vei asigura promovarea produselor bancare disponibile clientilor existenti si potentiali;

• Vei identifica nevoile clientilor si oportunitatile de vanzare ale produselor si serviciilor oferite de banca si subsidiarele bancii;

• Vei asigura intretinerea echipamentelor din zona de self-service.

Alege sa ne cunoastem si sa faci parte din echipa noastra!

Verifica pe BestJobs