CV-urile se pot depune si la Biroul Informatii Clienti din cadrul magazinului SELGROS Brasov precum si pe site-ul companiei  la adresa la sectiunea “Cariere”

Responsabilități:

  • aprovizionarea cu articolele necesare în procesul de preparare vânzare al Bistro conform procedurilor interne;
  • servirea clienților cu preparatele culinare și articolele de vânzare din cadrul Bistro;
  • facturarea corectă a tuturor articolelor clienţilor
  • incasarea contravalorii mărfii  sub forma de numerar sau POS, conform bon de casă fiscală;
  • respectarea regulilor de igienă în condițiile manipulării de bani și produse alimentare
  • gestionarea articolelor și preparatelor din cadrul Bistro conform metodei FIFO (first in – first out) ;
  • etichetarea şi placarea corespunzătoare a articolelor în suprafaţa de vânzare
  • verificarea termenelor de valabilitate ale produselor si preparatelor
  • gestionarea corectă a articolelor destinate preparatelor culinare
  • efectuarea inventarelor lunare conform procedurilor interne

Cerinţe:

-calificare ospatar
-cunoștințe foarte bune privind:

         -tehnologia culinară – gastronomie;

        -norme și tehnici de păstrare a alimentelor și produselor culinare;

        -cunoașterea mărfurilor;

-competențe de comunicare și ușurință în stabilirea contactelor cu terții;

-claritate și coerență in exprimare;

- bună planificare și organizare

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu atractiv;

- tichete de masa;

- spor de Week-end;

-beneficii*:Crăciun, Paște,Zi de naștere,  vacanță, asigurare privată voluntară de sănătate

- oportunitatea unei cariere într-un concern internațional;

- sistem informatic performant și logistică modernă.

*beneficiile sunt condiționate de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei conf. CCM la nivel de unitate

Mentiuni suplimentare

”Vă informăm că, prin aplicarea pentru o poziție în cadrul societății Selgros Cash & Carry SRL, vă vom colecta și folosi datele personale oferite în desfășurarea procesului de selecție și recrutare de personal. Pentru informații complete privind prelucrarea datelor cu caracter personal în scopul recrutării și selecției de personal în cadrul Selgros Cash&Carry SRL, vă rugăm accesați site-ul societății la adresa , secțiunea Cariere.”

Verifica pe BestJobs