Fișa jobului

Cautam coleg pentru optica avea un rol activ in asistarea clientilor spre a alege un produs pe masura nevoilor vizuale si personale. Atributiile principale constau in consilierea si fidelizarea clientilor.

La Acestea Se Vor Adauga Responsabilitati Precum
  • mentinerea produselor si a spatiului in stare corespunzatoare,
  • procesarea si sortarea comenzilor,
  • dispozitia marfii in spatiul amenajat,
  • integrarea rapida in colectivul existent.

Oferim
  • Posibilitatea a avea un impact pozitiv in decizia celor ce apeleaza la seviciile noastre.
  • Oportunitatea de a lucra direct cu publicul.
  • Un mix de provocari diverse.
  • Un mediu antrenant si in miscare.
  • Curs de perfectionare acreditat, in domeniul optometriei, daca este nevoie.
  • Salar motivant in functie de experienta
  • Bonusuri in functie de realizari
Nivel de vechime

Începător

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Furnizor servicii medicale

Sectoare de activitate

Tehnologia informației și servicii informatice

Verifica pe LinkedIn