Companie de productie si prelucrare mase plastice recruteaza din Judetul Arad pentru echipa din Arad:

CERINTE:

- calificare: operator mase plastice (extruzorist);
- experienta de minim 2 ani in activitatea de extrudare mase plastice si /sau reglarea masinilor de prelucrare mase plastic;
- simt tehnic dezvoltat; seriozitate; adaptabil la lucrul in echipa
- dispus pentru lucrul in schimburi si program rotativ.

RESPONSABILITATI

- conducerea procesului tehnologic / reglarea liniilor tehnologice in functie de programul de productie;
- realizarea interventiilor de remediere a defectiunilor, reglarea si repunerea in functiune a echipamentelor;
- instruirea oamenilor din subordine la inceputul schimbului, cu sarcinile pe care le au de indeplinit;
- verificarea şi înregistrarea caracteristicilor produsului şi a calităţii (conform unui Plan de control aprobat)
- alimentarea cu materii prime a liniei tehnologice la care lucreaza;

OFERTA:

  • Transport asigurat
  • Tichete de masa
  • Salarii brute cuprinse intrelei
  • Spor ore noapte&ore lucrate sambata si duminica&ore suplimentare
  • Posibilitati de promovare in functie de performantele dovedite
Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/adresele jobului

Arad

Salariu brut pe luna

450 - 650 €

Verifica pe BestJobs