OPERATOR LA FABRICAREA BERII

Brasov

Responsabilități:

  • Activitățile de control și autocontrol ale procesului sunt efectuate corespunzător;

  • Exploatarea optimă a echipamentelor și utilajelor pentru desfășurarea în conditii normale a procesului tehnologic;

  • Urmărește încadrarea parametrilor cantitativi/calitativi ai procesului și ai produsului conform specificațiilor prescrise;

  • Comunică eficient cu echipa și coordonatorii de schimb, informandu-se reciproc asupra modificărilor, problemelor apărute.

Cerințe:

  • Studii medii (liceu sau scoală profesională) – calificarea sau experiența în domeniu reprezintă un avantaj;

  • Cunoștințe și abilități de operare pe calculator;

  • Bune abilitați de comunicare și de lucru în echipa, spirit de inițiativă și abilități de învățare;

  • Capacitate de adaptare rapidă la solicitările specifice postului;

  • Disponibilitatea de a lucra în schimburi (3 schimburi) și în program de tură continuă;

  • Corectitudine și seriozitate;

  • Disponibil de a efectua muncă fizică normală.

Pachet oferit:

• Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
• Servicii medicale suplimentare, asigurare medicală, de viată și invaliditate;
• Salariu motivant și majorări salariale periodice în funcție de performanță și competențe;
• Bonus de performanță după prima lună de angajare;
• Primă de vacanță, primă de Paști și primă de Crăciun;
• Ore suplimentare plătite dublu;
• Ore de noapte plătite cu spor de 25%;
• Spor de tură continuă de 17% aplicat la total venit brut realizat lunar
• Tichete de masă în valoare de 15 lei/zi lucrată;
• Tichete cadou de Paști, 15 august și Crăciun;
• Bonusuri pentru evenimente în familie;
• Cotă de bere lunară.

Descrierea companiei:

Ursus Breweries este cel mai mare producător de bere din România. Mărcile din portofoliul Ursus Breweries sunt: URSUS, Timișoreana, Ciucaș, Grolsch, Peroni Nastro Azzurro, Redd’s, Stejar, Azuga, Pilsner Urquell și St Stefanus.

Verifica pe BestJobs