Suntem in cautare de Muncitor/ Tehnician/ Operator pe masini de indoit Abkant in sectia de tablarie din cadrul fabricii noastre din Apahida.

Cerinte:
- absolvent scoala profesionala sau liceu cu profil tehnic;
- cunostinte de citire desen tehnic;
- experienta in lucrul cu masini unelte (de preferat);
- pregatire profesionala in prelucrari metalice (de preferat experienta ca mecanic sau lacatus);
- cunostinte in folosirea instrumentelor pentru masurat: ruleta , subler, raportor.

Oferta:
- Mediu de lucru dinamic si curat;
- Program lucru: Luni-Vineri;
- Salariu platit la timp;
- Ore suplimentare platite dublu;
- Tichete de masa si tichete cadou;
- Transport asigurat / decontat;
 - Prime de concedii
- Echipament de lucru oferit de 2 ori pe an;
- Loc de munca stabil;
- Respectarea sarbatorilor legale.

Responsabilitati:

- manipularea presei Abkant;
- pregatirea masinii pentru indoirea reperelor (ajustare parametrii program);
- prelucrarea si testarea pieselor executate, conform desenelor existente;
- asigurarea calitatii produselor realizate.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Turda ; Câmpia Turzii ; Apahida ; Gherla

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Verifica pe BestJobs