Cerinte

  • cunostinte desen tehnic;
  • experienta si cunostinte de prelucrari prin aschiere;
  • cunostinte operare masini cu comanda numerica;
  • cunoştinţe despre procesul tehnologic privind CNC (constituie un avantaj experienta de operare pe masini CNC Haas);
  • disponibilitate pentru lucrul in doua sau trei schimburi.

 Responsabilitati:

  •  set-up al frezelor/strungurilor CNC (masurarea scule si origini de lucru);
  • operarea masinilor CNC Haas;
  • prinderea pieselor pe masini;
  • prelucrarea pieselor mecanice conform desenelor tehnice;
  • utilizarea dispozitivelor de  masura pentru controlul pieselor finite.

 Beneficii:

  •  lucrul intr-o companie in plina dezvoltare;
  • salariul motivant in functie de realizari;
  • posibilitate de avansare.
Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/adresele jobului

186 Strada Aurel Vlaicu, Cluj-Napoca

Salariu brut pe luna

500 - 700 €

Verifica pe BestJobs