Fișa jobului

Cerinte
  • Experienta intr-o pozitie similara;
  • Cunostinte operare PC: MS office;
  • Experienta de lucru intr-un program de gestiune;
  • Cunostinte de contabilitate primara;
  • Atentie distributiva;
  • Capacitate de adaptare si invatare rapida, flexibilitate, dinamism, competente de comunicare;
  • Capacitate de organizare si prioritizare a activitatilor cu respectarea termenelor;
  • Atentie la detalii, rigurozitate, spirit analitic si de observatie;
  • Abilitati de comunicare si lucru in echipa, rezistenta la stres;
  • Motivare si dorinta de a invata.
Descrierea Jobului
  • Contabilitate primara ( operarea documentelor de intrare - iesire, clasificarea cheltuielilor pe gestiuni si centru de cost, incasari si plati, registrul de casa si banca)
  • Arhivarea periodica a documentelor;
  • Circuitul deseurilor, activitate de teren, operarea documentelor specifice activitatii, verificare si arhivare;
  • Intocmeste duverse rapoarte solicitate;
  • Buna cunostinte de operare PC: MS Office
Descrierea companiei
Cu sediu central în județul Suceava, ne-am început activitatea în anul 1996. Principalul nostru obiect de activitate îl constituie salubrizarea localităților – în prezent, gestionăm salubritatea și managementul deșeurilor pentru mai multe arii din țară. Utilizăm tehnologie și echipamente de nivel european și o stație automatizată de sortare a deșeurilor, echipată în conformitate cu normele occidentale de protecție a mediului.
Nivel de vechime

Începător

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Management

Sectoare de activitate

Resurse umane

Verifica pe LinkedIn