Copeland Crop este o companie care operează în domeniul organic al agriculturii românești, principala activitate fiind comercializarea cerealelor organice de cea mai bună calitate.

Suntem o echipă tânără și dinamică, gata să facă față oricărei provocări, o echipa care este disponibilă permanent pentru clienții și partenerii noștri!

În cadrul Diviziei de Operaţiuni, căutam un angajat pt Silozuri si hale competent şi dornic să se alăture echipei noastre şi să asigure buna desfăşurare a activităţii subunităţii pe care o

 Responsabilităţi

  • Coordonează, îndrumă, controlează şi raspunde de întreaga activitate din subunitate şi a echipei;
  • Munceste alaturi de colegii sai pentru a finaliza sarcinile zilnice;
  • Coordonează şi răspunde de activitatea de recepţie şi conservare a produselor recepţionate, raspunzand de calitatea marfii stocate;
  • Coordoneaza şi răspunde de acţiunile oamenilor din subordinea sa;
  • Se asigură de atingerea obiectivelor stabilite şi respectarea tuturor normelor şi procedurilor aferente diviziei;
  • Ia măsurile necesare pentru utilizarea integrala şi la capacitate constructivă a instalaţiilor, echipamentelor, dispozitivelor, maşinilor, utilajelor;
  • Verifică, urmăreşte şi răspunde de buna execuţie a programului de reparaţii şi curăţenie, dezinsecţie a spaţiilor;
  • Răspunde de integritatea tuturor mijloacelor fixe aflate în bază/siloz; Ia măsuri de securitate a tuturor bunurilor aflate în gestiune;
  • Întocmeşte, pe baza dispoziţiilor de livrare, împreună cu gestionarii, planul de livrare a produselor;
  • Ia măsuri şi răspunde alaturi de personalul de laborator pentru ca produsele destinate livrării să îndeplinească toate condiţiile de calitate stabilite de STAS-uri şi contractele încheiate.

 Cerinţe

  • Experienţă de conducere într-un mediu de producţie/linie de producţie – prezinta un avantaj
Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/adresele jobului

Arad

Salariu brut pe luna

700 - 1000 €

Verifica pe BestJobs