Clinicile dentare Dentesse selecteaza pentru completarea echipei medic stomatolog.
Cerinte:
• Experienta in stomatologie
• Excelente abilitati de comunicare, prezentare si relationare
• Dorinta de perfectionare continua si interes in abordarea tehnicilor inovative de tratament
• Spirit de echipa
• Bun profesionist si organizator
• Punctualitate si seriozitate

Responsabilitati/Beneficii:

• identificarea nevoilor pacientilor,
• stabilirea diagnosticului si efectuarea tratamentelor recomandate;
• construieste si dezvolta o relatie stransa cu pacientii clinicii dovedind disponibilitate, corectitudine si devotament;
• pregatire si integrare intr-o echipa multidisciplinara
• un mediu de lucru modern, cu aparatura si echipamente de inalta performanta;
• acces la programe diversificate de formare si dezvoltare profesionala;

Descrierea companiei:
Clinicile stomatologice Dentesse abordeaza toate specialitatile medicinei dentare oferind tratamente complete si complexe, punand la dispozitia pacientilor o gama variata de tehnici si materiale dentare de ultima generatie care sa satisfaca orice nevoie sau dorinta.
Politica noastra este de a imbina serviciile de cea mai inalta calitate, ambianta prietenoasa si profesionalismul.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Strada Gheorghe Săulescu, Iași ; Huși

Verifica pe BestJobs