• Studii de specialitate
  • Certificat de membru vizat de Colegiul Medicilor
  • Asigurare Malpraxis valabila
  • Experienta intr-o pozitie similara
  • Orientare catre pacient
  • Bune abilitati de comunicare si relationare
  • Capacitate de organizare
  • Cunoasterea protocoalelor medicale si a legislatiei in vigoare
  • Competentele suplimentare constituie un avantaj(ecografie, colposcopie)
  • Disponibilitate contract CASMB

Descrierea postului:

  • Efectueaza consultatii si a investigatii conform specializarii
  • Prescrie tratament pacientilor
  • Completeaza fisa medicala a pacientului
  • Urmareste evolutia medicala a pacientului
  • Intocmeste situatii medicale
  • Respecta secretul profesional si intimitatea pacientului

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv
  • Echipamente de lucru de inalta generatie
  • Colectiv tanar si dinamic

Aplica daca :

  • Iti doresti un post full time
  • Iti doresti un mediu de lucru antrenant unde iti poti pune ideile in practica
  • Vrei sa te alaturi unei echipe medicale profesioniste
  • Esti dechis catre dezvoltare profesionala

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

București

Salariu brut pe luna

500 - 1000 €

Verifica pe BestJobs