Candidatul ideal

• Studii medii
• Atestat de “Stivuitorist” și autorizație ISCIR valabile

Descrierea jobului

- Aprovizionarea locurilor de muncă din departament cu materie primă şi materiale utilizate în fluxul de producţie.
- Menţinerea înregistrărilor stocurilor de materiale la nivel de departament.
- Urmărirea etichetarii corecte a containerelor cu piese.
- Păstrarea ordinii în zonele de depozitare conform cerinţelor 5S.

Program de lucru în 3 schimburi, 6 zile cate un schimb, 2 zile libere
(ture de noapte, de week-end platite)
- Transport
- Bonuri de masa
- O masa calda
- Bonusuri
- Premii

Descrierea companiei

FAIST Mekatronic este parte integranta a grupului britanic FAIST, o multinationala avand 33 de fabrici de manufacturare si logistica in Europa, Asia si America. Incepand din 2005 fabrica FAIST din Oradea este furnizor de componente pentru infrastructura telecom şi industria auto, cu un numar de angajati de peste, aflandu-se in continua extindere. Viziunea noastra este de a deveni lideri in furnizarea de piese turnate din aluminiu, cu inalta precizie de prelucrare mecanica si tratament de suprafata, oferind satisfactie clientilor prin inovatii tehnologice, la nivel international.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/adresele jobului

Oradea

Verifica pe BestJobs