Fișa jobului

Manager depozit logistica

Adecco RU este in cautarea unei persoane cu experienta ca sef depozit pentru clientului sau companie din Maramures specializata in depozitare si servicii de logistica

Candidatul Ideal
  • Studii medii sau universitare finalizate;
  • Minim 3 ani de experienta ca sef depozit;
  • Constituie un avantaj experienta intr-un departament de logistica;
  • Cunostinte de limba engleza la nivel avansat (echivalent C1);
  • Bun organizator si experienta dovedita in coordonare de personal;
Descrierea Jobului
  • Responsabil pentru organizarea depozitului si a personalului aflat in subordine;
  • Responsabil de implementarea normelor de siguranta si sanatate in munca in cadrul departamentul coordonat;
  • Organizarea turelor de lucru pentru muncitori;
  • Participarea la intalnirile cu clientii si oferirea de input privind relatiile de colaborare;
  • Imbunatatire continua a serviciilor oferite;
Nivel de vechime

Director

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Asigurarea calității

Sectoare de activitate

Producție electrice/electronice

Verifica pe LinkedIn