Candidatul ideal

CERINTE:

- Experienta in vanzari in domeniu;
- Studii medii sau superioare;
- Cunostinte de limba engleza;
- Abilitati de comunicare si amabilitate;
- Abilitati de a lucra in echipa.

Stimati candidati,

In cazul in care considerati ca raspundeti cerintelor mai sus mentionate, va rugam sa trimiteti CV-ul dumneavoastra in limba engleza cu poza actuala. Vor fi contactati doar candidatii selectati.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

- Servirea clientilor conform standardelor companiei;
- Completarea actelor ce au legatura cu activitatea;
- Participarea la inventare;
- Cunoasterea brandurilor;
- Reptionarea marfii;
- Distribuirea marfii in magazin si stoc;
- Urmareste si se asigura de depozitarea corecta si pastrarea marfurilor.

COMPANIA OFERA :

- Training specializat;
- Posibilitatea de se dezvolta profesional intro companie dinamica si moderna;
- Relatii contractuale exacte si corecte.
- Locatie accesibila ( Hotel Marriott)

Compania Global Brands Trading Srl detine primul magazin monobrand Philipp Plein din Romania. Compania cauta sa angajeze o persoana responsabila, dornica sa acumuleze informatii noi, pe postul de Asistent vanzari.