Candidatul ideal

- Capacitati de organizare;
- Atentie la detalii;
- Responsabilitate;
- Proactivitate.

Punct de lucru: Ramnicu -Valcea

Descrierea jobului

- Asezare produse in depozit;
- Receptionare marfa de la furnizori;
- Etichetare produsele;
- Coletarie (asezat produse in colete).

Beneficii:
- Weekend-ul nu se lucreaza iar zilele nationale sunt libere;
- Salariu fix+ bonusuri de performanta;
- Mediu de lucru armonios cu sefi intelegatori!

Descrierea companiei

www.ProCosmetic.ro, domeniul Beauty.

Cine suntem noi? Suntem Procosmetic si numele ales ne reprezinta, specialisti in domeniul comercializarii si distributiei de produse cosmetice profesionale de inalta calitate, in randul saloanelor de infrumutesare si al centrelor SPA.
Povestea noastra a inceput in anul 1997 cu domeniul de activitate in sectorul comercializarii si distributiei de produse cosmetice profesionale.
De-a lungul celor 24 de ani de activitate ti-am castigat increderea prin intermediul calitatii produselor si serviciilor noastre.
Cu o echipa tanara si in continua crestere, formata din 20 de colegi cu pregatire de specialitate in domeniul beauty si customer service ce isi desfasoara activitatea in 3 locatii distincte din Ramnicu Valcea, raspundem tuturor solicitarilor pentru a livra cea mai buna experienta de cumparare si consultanta.

Verifica pe eJobs.ro