Fișa jobului

Pentru angajații noștri calitatea nu este doar un cuvânt, ci un mod de viață. Echipele noastre din depozit tratează cu atenție atât lucrurile mici, cât și pe cele de importanță maximă deoarece ne dorim să avem succes în orice facem.

Dacă îți place dinamismul și să faci parte dintr-o echipă diversă, atunci Lidl este ceea ce cauți!

Responsabilităţi

Vei prelucra sarcinile de numărare a mărfurilor

Vei transporta paleţii pe benzile aferente porţilor de încărcare/descărcare

Te vei asigura de punerea în practică a principiilor de igienă

Vei participa la realizarea inventarelor

Profilul dvs.

Ești determinat(ă), orientat(ă) către lucrul în echipă?

Ești flexibil(ă) cu privire la orele de lucru?

Ai abilitatea de a lucra eficient și calitativ?

Ai o atenție deosebită pentru cifre și detalii?

Poți lucra la standarde înalte fără a fi în permanență supervizat(ă)?

Autorizație ISCIR de stivuitorist valabilă prezintă un avantaj

Oferta noastră

Perspectiva unei cariere într-o companie multinațională de succes în piața de retail

Asigurare privată de sănătate, deoarece ne gândim tot timpul la sănătatea ta

Școlarizare într-o echipă dinamică și motivată pentru a putea performa la capacități maxime

Mediu de lucru modern, plăcut și dinamic, deoarece nimic nu este mai important decât sa ne simțim bine la locul de muncă

Salariu peste medie corelat cu experiența si bonuri de masa, deoarece suntem unul dintre retailerii cu cele mai bune pachete salariale din Romania și știm să ne răsplătim pe măsură angajații

Posibilitatea de a obține un bonus lunar de performanță ce poate ajunge până la 1350 lei brut

Posibilitatea de a te implica în proiecte foarte dinamice, extrem de interesante, care prin dezvoltarea lor ajută compania să își păstreze poziția de angajator de top în piață

Sunteţi interesat(ă)?

Vă rugăm să completaţi formularul online de candidatură şi să ataşaţi CV-ul dvs. în format Word sau Pdf, însoţit de o scrisoare de intenţie ce specifică poziţia pentru care aplicaţi.
Aplicaţi acum!

Sau aplicați la

» click apply
Nivel de vechime

Nu se aplică

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Tehnologia informației și servicii informatice

Verifica pe LinkedIn