Activitatea se desfasoara la Hala de productie situata in Comuna Giroc
Program: L-V 8 ore

 Cerinte:
- Experienta in domeniu
- Permis categoria B
- Seriozitate
- Punctualitate

Responsabilitati:
- Prelucrarea materialelor specifice productiei
- Foloseste tehnici de lipire, indoire, debitare, vopsire, sudura
- Colaboareaza cu mebrii echipei la proiecte, realizarea montajelor, participa la dezvoltarea tehnicilor de productie.
- Anticipeaza probleme de executie in procesul de productie si cauta solutii pentru evitarea acestora

Cerinte:
Responsabilitate, seriozitate, dinamism si spirit de echipa

Oferta:
Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara, motivata, dinamica si in continua dezvoltare
Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor
Posibilitati de dezvoltare profesionala si personala

Salariu atractiv

Adresa/adresele jobului

Giroc ; Timișoara

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

400 - 600 €

Verifica pe BestJobs