Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Candidatul ideal

Profilul cautat:
Cunoștințe de limba engleză la nivel conversational (B2/C1);
Excelente abilități de comunicare;
Excelente abilități de organizare și management al timpului;
Interes pentru dezvoltarea unei cariere în domeniul resurselor umane.

Descrierea jobului

Provocari propuse:
Te vom ghida și îți vom oferi coaching;
Vei descoperi bazele recrutării și selecției;
Posibilitatea de a participa la interviuri;
Te vom ajuta să te familiarizezi cu instrumentele de evaluare utilizate în procesul de selecție al candidaților.

Beneficii oferite:
Program de lucru: Luni-Vineri in intervalul 09:00-18:00.
Expunerea la un mediu multicultural și multilingvistic;
Coaching profesional;
Mediu de lucru modern, dinamic și prietenos;
Posibilitate de angajare, la finalizarea internshipului, bazat pe performanta si volumele de munca.

SYKES is a leading, global digital-marketing and customer-care outsourcer. SYKES provides differentiated, full lifecycle customer-engagement services to Global 2000 companies and their end consumers at key touchpoints. Headquartered in Tampa, Florida, SYKES’ comprehensive suite of solutions addresses the needs of major companies around the world — serving such industries as communications, financial services, technology, healthcare, transportation and leisure, insurance, retail and energy.

Verifica pe eJobs.ro