ECHIPA HELINICK

Numele HELINICK se bazeaza atat pe realizarile profesionale ale angajatilor cat si pe conduita acestora. Incurajam comunicarea, concurenta loiala si inovatia. Sustinem moral si financiar pregatirea angajatilor pentru a deveni cei mai buni in domeniu.

Bazandu-ne pe o experienta acumulata de-a lungul a 28 de ani, am reusit sa controlam procesele legate de implementarea solutiilor si sa realizam o infrastructura organizationala bine structurata, bazata pe responsabilitati si competente, adaptata conditiilor specifice pietei din Romania.

RESPONSABILITATI:

- Organizeaza si urmareste contractul de service si mentenanta din punct de vedere tehnico-economic;
- Intervine corectiv si preventiv pentru sistemele aflate in mentenanta;
- Realizeaza solutii tehnice de modificare/extindere a proiectelor, in functie de cerintele beneficiarului;
- Pune in functiune sistemele de securitate;
- Asigura suport tehnic pentru echipa de vanzari si instalatori;
- Instruieste beneficiarul asupra utilizarii şi intretinerii sistemului de securitate;

CERINTE:

- Studii superioare intr-un domeniu ingineresc (automatizari, electronica, comunicatii etc.);
- Cunostinte avansate in domentiu IT (software / hardware);
- Minim 2 ani experienta profesionala in domeniul sistemelor electronice de securitate;
- Buna capacitate de comunicare si acumulare de cunostinte;
- Abilitati de analiza, planificare;
- Limba engleza – nivel mediu;
- Carnet de conducere: categ. B;
- Constituie un avantaj cunoasterea si certificarea pentru sistemele de securitate detinute de marii producatori din industrie.

OFERTA (Bonusuri, beneficii)

- Salariul este corelat cu nivelul de experienta si competentele fiecarui candidat;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu profesional;
- Asigurarea cursurilor de specialiate in tara si strainatate;
- Tichete de masa;
- Autoturism de serviciu, laptop, telefon mobil;
- Bonusuri semestriale in functie de performante.

Verifica pe BestJobs