Candidatul ideal

  • Persoana care are initiativa, care ofera solutii la diverse provocari si isi sustine punctul de vedere cu argumente solide.
  • Dinamic, dispus sa caute mereu solutii inovative.
  • Pasionat in ceea ce face si dornic de a se dezvolta in domeniul proiectarii constructiilor.
  • Sa aiba cunostinte de baza in domeniul proiectarii constructiilor, al programelor de calcul si desen.
  • Absolvent / student al Universitatii Tehnice de Constructii.

Descrierea jobului

  • Proiectarea si detalierea constructiilor civile, industriale si agricole.
  • Conceperea modelului structural conform temei de proiectare.
  • Calculul si analiza modelului structural in program de calcul specializat.
  • Realizarea desenelor tehnice de executie in programe specializate.
  • Gasirea celor mai eficiente solutii privind dimensionarea elementelor structurale.
  • Cercetare continua privind calculul, dimensionarea si desenul elementelor structurale in vederea gasirii celor mai optime solutii pentru realizarea unor constructii eficiente atat in faza de executie(costuri mici de executie) precum si in faza de exploatare.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Pitești

Salariu brut pe luna

800 - 1200 €

Verifica pe BestJobs