Fișa jobului

Gi Group recruteaza pentru clientul sau,lider global în solutii de închidere inteligente care ofera siguranta si confortul necesar,este activ pe piata din anul 2005 si ofera solutii care includ incuietori, cilindrii control acces, usi si accesoriile aferente,INGINER PROIECTANT cu experienta minima.

Responsabilitati
  • Evalueaza sistemele, produsele mecanice si elecromecanice proiectand si conducand programe de dezvoltare
  • Elaboreaza modelele 3D si desenele de executie pentru dispozitivele si verificatoarele necesare imbunatatirii proiectelor
  • Aplica principiile mecanicii, termodinamicii, hidralulicii in proiectele realizate
  • Dezvolta procesul de fabricatie prin proiectare si modificarea echipamentului pentru fabricarea, construirea, asamblarea si instalarea componentelor
  • Dezvolta produsele mecanice si electromecanice studiind cerintele clientului
  • Asigura calitatea sistemului si productiei prin proiectarea metodologiei de testare
Cerinte
  • Studii superioare tehnice-profil inginerie mecanica/electromecanica
  • Experienta 1-3 ani ca Inginer design in metalurgie/ mecanica
  • Experimentat in citirea si interpretarea desenelor tehnice
  • Cunostinte solide CAD 3D (INVENTOR, AUTOCAD 3D)
  • Limba engleza nivel mediu
  • Cunostinte operare PC - pachetul Office (MS EXCEL)
Beneficii
  • Salariu atractiv
  • Tichete de masa
  • Bonus de performanta
  • Transport asigurat
  • Oportunitati de dezvoltare
Descrierea Companiei

Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pietei forfei de munca. Grupul ofera servicii de munca temporara si permanenta, recrutare si selectie, servicii de consultanta si training cât si alte servicii complementare.
Nivel de vechime

Nu se aplică

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Tehnologia informației și servicii informatice

Verifica pe LinkedIn