Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Candidatul ideal

Absolvent studii geodezie sau echivalente;
Autorizat ANCPI categoria A, B, D, si:
-experienta in proiecte de infrastructura si inginerie;
-capacitate de a lucra in echipa.

Disponibilitate de a lucra intru-un mediu dinamic cu volum de munca variabil;
Cunostinte solide de operare PC si prelucrare date geospatiale: AutoCad, Geomedia, TopoLT, Briscad, Arcgis, Eterra;
Experienta in lucrul cu statia totala si aparatura GNSS;
Disponibilitate pentru munca pe teren, precum si procesarea datelor culese, in birou sau la domiciliu (telemunca);
Capacitate de a respecta termene limita; flexibilitate in alocarea de ore in scopul atingerii obiectivelor;
Capacitate buna de comunicare si redactare rapoarte de activitate, livrabile;
Adaptabilitate, capacitatea de a trece cu usurinta de la un tip de proiect la alt tip de proiect, de la o specificatie la alt tip de specificatie;
Deschiderea spre tehnologii noi de tip mobile scanning, laser scanning, BIM pentru viitoarele sesiuni de training;
Permis de conducere cat. B;
Engleza constituie un avantaj pentru proiectele internationale pe teritoriul Romaniei.

Descrierea jobului

Domenii de activitate: masuratori in teren, asistenta tehnica pe santiere, infrastructura, domeniul silvic, oil & gas, structuri, poduri
Program Luni - Vineri
Contract de munca conform ordonanta 114/28 decembrie 2018
Diurna si cazare, conform dispozitiilor legale
Salariul propus variaza in functie de experienta, randament, grad de flexibilitate, calitate livrabile

Angajator avand ca activitate principala: Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea, autorizat in vederea realizarii lucrarilor de specialitate in domeniul cadastrului, geodeziei si cartografiei, proiectare infrastructura oil & gas, relevee & structuri 2D&3D, As-Built 2D-3D

Verifica pe eJobs.ro