Candidatul Ideal

-Nivel de studii: superioare, profil CONSTRUCTII;
-Capabil sa lucreze independent dar si sa performeze in echipa;
-Cunostinte aprofundate de lucru in acest domeniu;
-Competente bune de comunicare;
-Persoana organizata, atenta la detalii.

Descrierea Jobului

- Consultanta pe tot parcursul executiei lucrarilor de constructii;
- Urmarirea elaborarii proiectului;
- Verificarea stricta a executiei lucrarilor, calitatii materialelor;
- Urmarirea si obtinera autorizatiilor necesare efectuarii lucrarilor de constructii;
- Verificarea devizelor si listelor de cantitati;
- Asigura legături eficiente între toate părţile implicate prin organizarea intalnirilor cu una, mai multe sau toate părţile implicate: Beneficiar, Antreprenor, Proiectant, Inspectoratul de Stat în Construcţii;
- Participare alături de Inspectoratul de Stat în Construcţii la verificarea execuţiei în faze intermediare şi faze determinante;
- Preia documentele de la Antreprenor şi Proiectant şi verifica Cartea Tehnică a construcţiei cu toate documentele prevăzute de reglementările legale.

Verifica pe BestJobs