Suntem in cautarea unei doamne responsabile, politicoase, manierate si organizate, care sa ocupe postul de bona/femeie de menaj.

Persoana selectata va avea experienta dovedita prin recomandari scrise si telefonice, nefumatoare, limbaj corect si comportament civilizat, organizata, diplomata, vigilenta si implicata.

Locatia este situata in Mogosoaia. Programul de lucru este de 8 ore pe zi, de luni pana vineri, organizat pe doua schimburi. Familia pentru ca veti lucra este o familie distinsa si educata.

Ne dorim o persoana care sa lucreze pe termen lung, si care sa se integreze in cadrul familiei.

Responsabilitati generale:

  • Asigurarea curateniei in incaperi si dependinte, pastrarea in bune conditii a mobilei si a echipamentelor, menajul familiei;
  • Asigurarea permanenta a consumabilelor necesare mentinerii unui climat de curatenie in imobil.
  • Participa la pregatirea si servirea meselor principale: mic dejun, pranz, cina.
  • Supravegheaza copiii atunci cand este cazul. Copiii sunt extrem de ordonati, bine crescuti si educati, fiind la varsta adolescentei si preadolescentei.

Cerinte:

  • Persoana calda, responsabila, organizata si corecta;
  • Disponibilitatea de a lucra pe termen lung;
  • Comunicativa, sociabila si respectuoasa;
  • Fara cazier judiciar;
  • De preferat cu domiciliul in aproprierea zonei Mogosoaia.

Beneficii:

  • Contract individual de munca pe perioada nedeterminata;
  • Corectitudine contractuala;
  • Salariu motivant;
  • Prime si bonusuri anuale;
  • Tichete de masa;
  • Mediu de lucru placut;

Verifica pe BestJobs