Cerinte:

Studii de specialitate;

Cunostinte automatizari - constituie avantaj;
Capabil sa lucreze independent dar si sa performeze in echipa;

Cunostinte aprofundate de lucru in acest domeniu.
Descrierea jobului:

Mentenanta preventiva si reactiva pentru intretinere echipamente frigorifice & termoventilații;
Intretinere echipamente frigorifice & termoventilații;

Se ocupa de punerea in/scoaterea din functiune a instalatiei frigorifice & termoventilație;
Diverse lucrari de reparatii in instalatii frigorifice & termoventilații;

Supravegheaza buna desfasurare a instalatiilor frigorifice/ventilatie/climatizare

Asigura legături eficiente între toate părţile implicate prin organizarea intalnirilor cu una, mai multe sau toate părţile implicate, Beneficiarul, Executantul, Proiectant instalatii frigorifice & ventilatie/climatizare;

Preia documentatia de la Executantul, Proiectantul  instalatiilor frigorifice & ventilatie/climatizare;

Tine evidenta reviziilor si reparatiilor efectuate la instalatiile frigorifice & ventilatie/climatizare

Oferim:
Pachet salarial atractiv

Verifica pe BestJobs