Candidatul ideal

- Studii superioare de specialitate finalizate - Facultatea de Farmacie
- Experienta in farmacii cu circuit deschis - constituie avantaj
- Certificat de Membru al Colegiului vizat sau in curs de vizare
- Abilitati de relationare si comunicare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Sa ofere consultanta specializata pacientilor, in functie de nevoie;
- Sa se implice la derularea campaniilor promotionale;
- Sa verifice si sa faca sugestii pentru completarea stocului de medicamente;
- Sa realizeze receptia marfii si sa o aseze la locul corespunzator;
- Sa verifice si sa centralizeze retetele pentru Casa de Asigurari de Sanatate;
- Sa ofere suport Farmacistului Manager in realizarea activitatilor administrative

Beneficii:
- Pachet salarial motivant;
- Bonuri de masa;
- Programe de training si instruire;
- Un mediu de lucru provocator si dinamic;
- Training-uri de specialitate
- Posibilitati reale de promovare

Descrierea companiei

Daca inca nu te-am convins sa aplici, iti mai spunem ca, in grupul A&D Pharma Dr. Max, cel mai mare jucator cheie pe piata europeana, suntem peste 5000 de angajati, inspirati de viziunea unei lumi in care oamenii vor fi mai sanatosi si vor trai mai bine. Si credem cu tarie, ca facand lucrurile corect si cu pasiune, vom reusi sa ne indeplinim misiunea: aceea de a fi aproape de oameni si de a le oferi rapid solutii reale la nevoile zilnice legate de sanatate. Mai multe despre noi poti afla accesand site-ul:

Verifica pe BestJobs