Candidatul ideal

- Studii superioare de specialitate finalizate - Facultatea de Farmacie
- Experienta in farmacii cu circuit deschis - constituie avantaj
- Certificat de Membru al Colegiului Farmacistilor
- Abilitati de relationare si comunicare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Interactioneaza cu clientul si face recomandari individualizate, in functie de nevoile sale
- Elibereaza retete
- Introduce facturi in gestiune
- Verifica si urmareste stocurile
- Verifica si centralizeaza retetele pentru Casa de Asigurari.

Beneficii:
- Pachet salarial motivant
- Decontarea chiriei in cazul in care locuiesti in alt oras si esti disponibil la relocare;
- Bonuri de masa;
- Sustinere din partea noastra daca decizi sa te reloci in alt oras;
- Card de angajat cu multiple beneficii in reteaua de farmacii;
- Servicii medicale individuale si conditii speciale negociate pentru servicii medicale la diverse clinici;
- Conditii speciale negociate pentru carduri de salariu si credite la bancile colaboratoare;
- Un mediu de lucru provocator si dinamic;
- Training-uri de specialitate;
- Posibilitati reale de promovare in cadrul grupului A&D Pharma - Dr. Max.

Descrierea companiei

A&D Pharma este cel mai mare grup farmaceutic din Romania care include compania Mediplus - lider national in distributie de produse farmaceutice si parafarmaceutice, Sensiblu - cel mai mare lant de farmacii cu acoperire nationala din Romania si Fundatia Sensiblu ce se implica activ in proiecte sociale si – lantul de farmacii care pune sanatatea oamenilor pe primul loc.
Suntem compania in care pasiunea, creativitatea si perseverenta te conduc spre performanta. Iti oferim un mediu provocator si dinamic in care te poti dezvolta alaturi de echipe de succes si unde tu stabilesti masura impactului pe care il poti avea!
Accepta provocarea de a face diferenta impreuna!

Verifica pe BestJobs