Candidatul ideal:

Sa ai diploma de licenta, adica titlul de Farmacist/a;
Sa detii Certificat de Membru al Colegiului Farmacistilor, vizat pe anul in curs;
Sa fii empatic/a si mereu cu zambetul pe buze - ne plac oamenii veseli si deschisi;
Sa iti placa sa iti ajuti colegii, creand o atmosfera pozitiva;
Sa fii atent/a la detalii;
Sa iti doresti permanent sa te dezvolti si sa invati lucruri noi;
Experienta in farmacii cu circuit deschis constituie avantaj (suntem deschisi sa te cunoastem chiar si fara experinta)

Descrierea jobului:

Oferirea consultantei de specialitate pacientilor/clientilor, in functie de nevoile acestora;
Realizarea derularii campaniilor promotionale;
Verificarea si tinerea evidentei stocului;
Realizarea receptiei marfii;
Verificarea si centralizarea retetelor pentru Casa de Asigurari;
Oferirea suportului Farmacistului Manager in vederea realizarii activitatilor administrative

Iti oferim :
Pachet salarial motivant;
Bonuri de masa;
Sustinere din partea noastra daca decizi sa te reloci din alt oras;
Card de angajat cu multiple beneficii in reteaua de farmacii;
Servicii medicale individuale si conditii speciale negociate pentru servicii medicale la diverse clinici;
Conditii speciale negociate pentru carduri de salariu si credite la bancile colaboratoare;
Un mediu de lucru provocator si dinamic;
Training-uri de specialitate;
Posibilitati reale de promovare in cadrul grupului A&D Pharma Dr. Max.

Descrierea companiei:

Daca inca nu te-am convins sa aplici, iti mai spunem ca Sensiblu este acum parte a grupului A&D Pharma Dr. Max, cel mai mare jucator cheie pe piata europeana, unde suntem peste 5000 de angajati, inspirati de viziunea unei lumi in care oamenii vor fi mai sanatosi si vor trai mai bine. Si credem cu tarie, ca facand lucrurile corect si cu pasiune, vom reusi sa ne indeplinim misiunea: aceea de a fi aproape de oameni si de a le oferi rapid solutii reale la nevoile zilnice legate de sanatate. Mai multe despre noi poti afla accesand site-ul: .

Verifica pe BestJobs