Cum ne-am dori sa fii :

  • Empatic/a si mereu cu zambetul pe buze - ne plac oamenii veseli si deschisi;
  • Sa iti placa sa iti ajuti colegii, creand o atmosfera pozitiva;
  • Sa iti doresti permanent sa te dezvolti si sa invati lucruri noi;
  • Sa ai diploma de licenta, adica titlul de Farmacist/a;
  • Sa ai Certificat de Membru al Colegiului Farmacistilor, vizat pe anul in curs;
  • Experienta in farmacii cu circuit deschis constituie avantaj dar suntem deschisi sa te cunoastem chiar si fara experinta :)

Responsabilitatile tale :

  • Vei oferi consultanta de specialitate pacientilor/clientilor, in functie de nevoile acestora;
  • Te vei implica in derularea campaniilor promotionale;
  • Vei verifica si vei tine evidenta stocului;
  • Vei realizarea receptia marfurilor;
  • Vei verifica si centraliza retetele pentru Casa de Asigurari;
  • Vei oferi suport Farmacistului Manager in vederea realizarii activitatilor administrative.

Iti oferim:

  • Pachet salarial motivant;
  • Bonuri de masa;
  • Sustinere financiara daca te decizi sa te reloci dintr-un alt oras;
  • Card de angajat cu multiple beneficii in reteaua de farmacii;
  • Abonament la o clinica privata platit de companie;
  • Conditii speciale negociate pentru angajati pentru bunuri si servicii;
  • Training-uri de specialitate;
  • Posibilitati reale de promovare in cadrul grupului A&D Pharma Dr. Max.

  • Hai sa ne cunoastem!

    Daca inca nu te-am convins sa aplici, iti mai spunem ca Sensiblu este acum parte a grupului A&D Pharma Dr. Max, cel mai mare jucator cheie pe piata europeana, unde suntem peste 5000 de angajati, inspirati de viziunea unei lumi in care oamenii vor fi mai sanatosi si vor trai mai bine. Si credem cu tarie, ca facand lucrurile corect si cu pasiune, vom reusi sa ne indeplinim misiunea: aceea de a fi aproape de oameni si de a le oferi rapid solutii reale la nevoile zilnice legate de sanatate. Mai multe despre noi poti afla accesand site-ul: .

Verifica pe BestJobs