Candidatul ideal

- Studii superioare de specialitate finalizate - Facultatea de Farmacie
- Experienta in farmacii cu circuit deschis - constituie avantaj
- Certificat de Membru al Colegiului vizat pe anul 2018
- Abilitati de relationare si comunicare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Interactioneaza cu clientul si face recomandari individualizate, in functie de nevoile sale
- Elibereaza retete
- Introduce facturi in gestiune
- Verifica si urmareste stocurile
- Verifica si centralizeaza retetele pentru Casa de Asigurari.

Beneficii:
- Pachet salarial motivant
- Programe de training si instruire.

Descrierea companiei

Farmaciile Punkt promoveaza dreptul la sanatate si aduc in piata de retail farmaceutic un nou concept de farmacie, care imbina preturile mici cu un design modern. Premisa noastra este aceea ca sanatatea nu trebuie sa depinda de venituri, iar preturile mici fac casa buna cu serviciile de calitate.
Cautam oameni entuziasti si pasionati de ceea fac, ca şi noi. Le oferim, in schimb, toate resursele de care au nevoie ca sa-si dezvolte talentul.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/adresele jobului

Călărași

Verifica pe BestJobs